Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

Nowe plany hostingowe na o12. Początek.

Autor: , Data publikacji , Kategoria: Wydarzenia, Hosting, Aktualności Wiedzodajni;
Nowe plany hostingowe na o12. Początek.

I w końcu nadszedł ten dzień w którym na o12 zmienia się praktycznie wszystko. 10 lat naszej działalności zwieńczone jest wprowadzeniem niesamowitych planów kont hostingowych dających swobodę jakiej praktycznie nie oferuje jeszcze nikt w Polsce. Te zmiany choć znaczne, są zaledwie pierwszym krokiem w kierunku usług na najwyższym światowym poziomie. Dziś miło nam zaprezentować trzy wyjątkowe konta, z których jesteśmy niezwykle dumni.

Jedną z cech, która wyróżnia nową propozycję na tle innych ofert na rynku, to zniesienie sztywnych limitów, jak chociażby limitu związanego z wykorzystywaną przestrzenią na dyskach. Konstruując ofertę bardzo zależało nam na stworzeniu miejsca, które nie będzie krępowało naszych Klientów i ich działań, miejsca które realnie zadba o rozwój projektów i pomysłów jakie rodzą się w głowach tych, którzy nam zaufali. Nasi Klienci otrzymują trzy nowe plany, które z jednej strony są owocem naszych doświadczeń z drugiej strony są efektem badań potrzeb użytkowników i analiz rynku usług hostingowych w kraju i poza jego granicami.

Dotychczasowe serie czyli K, DA, VIP, T3 zostały wycofane i zastąpione jedną, która łączy w sobie najlepsze cechy wszystkich swoich poprzedniczek. Tak znaczna zmiana mocno uproszcza ofertę o12 eliminując np. sytuacje, w których Klienci mogli mieć problem z wyborem właściwego dla swoich potrzeb planu hostingowego. Tym samym owo uproszczenie pozwoli nam lepiej skupić się na rozwoju i doskonaleniu ważnych dla naszych Klientów usług co zaowocuje dalszym podnoszeniem jakości i kolejnymi nowościami.

Nowe plany hostingowe o12.pl działają pod kontrolą cPanelu, który przez lata swojego rozwoju stał się numerem 1 na światowym rynku narzędzi do zarządzania usługami hostingowymi. Jego nieustanny i dynamiczny rozwój oraz możliwości rozbudowy są gwarancją wysokiej jakości, ergonomii i prostoty obsługi dając jednocześnie naszym Klientom imponujący zestaw funkcji, z kolei nam przestrzeń do działań mających na celu doskonalenie platformy o12.pl.
Zapraszamy do przetestowania nowej odsłony cPanelu, wystarczy kliknąć tutaj.

Razem z pojawieniem się nowej oferty rozpoczynamy proces wdrażania dodatkowych usług, które są owocem współpracy z najlepszymi dostawcami i które znacznie wzbogacą możliwości jakimi będą mogli poszczycić się nasi Klienci. W pierwszej odsłonie umożliwiliśmy dostęp na kontach hostingowych do rewelacyjnego kreatora stron Breezi, który jest drugim tego typu narzędziem dla webmasterow jakie oferujemy obok bezpłatnego, nielimitowanego i cenionego przez tysiące naszych Klientów oprogramowania. Więcej informacji na tematBreezi znaleźć można tutaj.
W najbliższych tygodniach pojawiać się będą kolejne usługi, które sprawią, że oferta o12 będzie stale ewoluować. Udostępnimy narzędzia dla webmasterów, pozycjonerów, administratorów, Partnerów i Resellerów usług o12, a o każdej nowej funkcjonalności będziemy na bieżąco informować.

Cieszymy się, że razem z wiosną, która symbolizuje początek nowego, także o12 może zaproponować zupełnie nową jakość. W związku z tym, a także w związku ze zbliżającymi się świętami do 5 kwietnia 2013 wszystkie nowe plany hostingowe w abonamencie rocznym można na nabyć aż o 70% taniej. Informacje na temat promocji dostępne są pod adresem: http://o12.pl/promocje/zobacz/switeczna-promocja-zote-jajo

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z nowej propozycji o12. Więcej szczegółów technicznych na temat nowej propozycji znaleźć można na stronie http://o12.pl/hosting.

 

 

Ten artykuł nie został jeszcze oceniony.

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2020