Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

Microsoft oficjalnie potwierdza datę premiery Windows 8

Autor: , Data publikacji , Kategoria: Wydarzenia, Rynek IT;
Microsoft oficjalnie potwierdza datę premiery Windows 8

Microsoft jakiś czas temu informował, że Windows 8 pojawi się pod koniec października. Teraz w końcu podano oficjalną, dokładną datę kiedy nowy system będzie dostępny w sprzedaży - 26 października. Nie wiadomo jeszcze kiedy możemy spodziewać się innych ważnych premier Microsoftu - Office 2013 oraz Windows Phone 8.

Microsoft oficjalnie potwierdził tę datę oraz podał dokładny dzień, 26 października. Wtedy to też będzie można zacząć pracę na nowym systemie operacyjnym. Sprawdzić jak w rzeczywistości prezentują się innowacyjny interfejs Metro oraz czy połączenie komputerów z urządzeniami dotykowymi zda egzamin.

Zakupić Windowsa 8 będzie można na kilka sposobów. W sierpniu system ma trafić do producentów sprzętu co sprawi, że z nowego Windowsa będzie można korzystać na dość sporej liczbie urządzeń. Tylko Intel zapewnia, że wkrótce na sklepowe półki ma trafić aż 20 modeli tabletów i 140 ultrabooków z tym właśnie systemem. Nowy system najcześciej nabywamy kupując właśnie nowy sprzęt. Windowsa 8 oczywiście będzie można także kupić oddzielnie choć prawdopodobnie nie w wersji pudełkowej. Kolejno użytkownicy, którzy zakupili komputery z Windowsem 7 po 2 czerwca, będą mogli uaktualnić swój system do "ósemki" za ok. 50 zł. Taka aktualizacja dotyczy również użytkowników ze starszymi Windowsami, jednak w tym przypadku opłata będzie wyższa (140 zł).

Poza Windowsem 8, Microsoft pracuje innymi swoimi projektami. Najważniejsze z nich to Windows Phone 8 oraz Office 2013. Poza Windowsem 8 nie wiadomo jeszcze kiedy można się spodziewać premier najpopularniejszego pakietu biurowego oraz mobilnej wersji systemu. Serwis ZDNet przygotował zestawienie prawdopodobnych dat pojawienia się w sklepach tych produktów. I tak pierwsze smartfony z Windows Phone 8 powinny ukazać się w listopadzie tego roku, a z nowego Office'a skorzystamy prawdopodobnie dopiero na początku 2013 roku.

 

Ten artykuł nie został jeszcze oceniony.

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2020