Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

Kreator Szablonów Stron

Autor: , Data publikacji , Kategoria: Porady, Hosting;
Kreator Szablonów Stron

Kreator dostępny bezpłatnie na kontach hostingowych serii "K" jest wyjątkowy pod wieloma względami. Przede wszystkim to kreator, który daje webmasterowi możliwość ingerencji w praktycznie każdy element tworzonej i prowadzonej strony internetowej. Z tego narzędzia korzystają zarówno osoby, które nigdy nie miały do czynienia z tworzeniem stron www jak również osoby, dla których pojęcia kodowania HTML/CSS/PHP nie są niczym nowym. W tym wpisie nie będziemy się jednak skupiali na tego typu aspektach, wrócimy do nich w kolejnych opisach. Dziś skoncentrujemy się na jednej ze sztandarowych cech kreatora umożliwiającej stworzenie własnego unikalnego szablonu graficznego strony. Brzmi groźnie? Być może, ale jak się przekonasz nie ma to nic wspólnego ze żmudną pracą kodera.

W kreatorze każdy jego użytkownik ma do swojej dyspozycji - na dzień publikacji tego tekstu - 1056 gotowych szablonów stron internetowych, z czego większa część posiada po 3 wersje kolorystyczne. W konsekwencji do Twojej dyspozycji jest ponad 3 tysiące wariacji. To sporo i jest w czym wybierać, ale nie oznacza to, że na tym kończy się wachlarz dostępnych projektów. W każdej chwili możesz stworzyć własne i to w dowolnej ilości wzbogacając gamę szablonów o unikalne produkcje. Są one dostępne tylko dla Ciebie więc nie ma obawy, że ktoś inny wykorzysta Twoją pracę.

Mając do dyspozycji generatora szablonów nie jesteś niczym ograniczany. Wszystko zależy od Twojej inwencji twórczej i umiejętności. Jeśli masz doświadczenie związane z pracą na programach graficznych z pewnością stworzysz świetne elementy wizualne, które wykorzystasz w swoim projekcie.

Wszystko czego potrzebujesz to konto hostingowe serii K, gdzie kreator jest dołączony bezpłatnie, komputera z dostępem do internetu, przeglądarki internetowej i myszki, którą wyklikasz praktycznie wszystko.

Obejrzyj poniżej krótką prezentację generatora, na której w zaledwie nieco ponad minutę wyklikujemy prosty szablon. Twój nie musi być wcale prosty, możesz poświęcić nieco więcej czasu i zbudować coś bez porównania ciekawszego. Wszystko jest w Twoich rękach.

Światna sprawa, prawda? Jeśli nie masz jeszcze konta hostingowego z serii K zamów dowolne na okres testowy i sprawdź w praktyce jak działa Kreator.

 

Ten artykuł nie został jeszcze oceniony.

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2020