Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

Konta hostingowe serii K druga generacja. Jaki hosting wybrać?

Autor: , Data publikacji , Kategoria: Wydarzenia, Domeny, Hosting;
Konta hostingowe serii K druga generacja. Jaki hosting wybrać?

Seria "K" na platformie hostingowej o12.pl to kilka lat dobrej tradycji i tysiące zadowolonych Klientów. Dzięki tej serii w sieci powstało dziesiątki tysięcy nowych stron, a Klienci o12 pozyskali rzesze odbiorców własnych produktów i usług dynamicznie rozwijając swoje firmy. Zawsze staraliśmy się oferować wysoką jakość w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, tak było jest i tak z pewnością nadal będzie.

Jak co roku w okolicach Mikołaja wprowadzamy coś nowego do oferty, tym razem nie jest inaczej. W tym roku nowością jest druga generacja kont hostingowych serii "K" niosąca ze sobą szereg rewelacyjnych usług. Krótko omówimy najistotniejsze zmiany w stosunku do serii pierwszej generacji.

Nielimitowany transfer danych

Druga generacja kont oferuje nielimitowany transfer danych dla wszystkich planów nawet najmniejszego K-EKO2 kosztującego zaledwie kilkadziesiąt złotych w skali roku. Dzięki temu w zapomnienie odchodzą sytuacje gdy na skutek wyczerpania się limitu transmisji danych strona przestaje się wyświetlać.

Więcej miejsca na pliki

Najmniejsze konto posiada pojemność 5 GB, największe 30 GB. Taka ilość przestrzeni na dysku pozwala przechowywać olbrzymią ilość rozmaitych danych, poczty elektronicznej, plików stron, rekordów w bazach (np. dziesiątki tysięcy produktów w sklepie internetowym) itd. Zapomnisz o braku miejsca.

IP w standardzie

Coraz więcej uwagi przywiązuje się do bezpieczeństwa w sieci, zwłaszcza do bezpieczeństwa stron oferujących usługi i produkty (sklepy internetowe). Teraz każdy posiadacz sklepu internetowego i konta K-MEDIUM2 lub K-PREMIUM2 jest także w posiadaniu prywatnego numeru IP co identyfikuje jego stronę w sieci oraz umożliwia instalację certyfikatu SSL bez konieczności zamawiania IP jako osobnej, dodatkowo płatnej usługi. W banalnie prosty sposób zyskujesz dodatkowe możliwości i oszczędności dla swojej firmy.

Domena w pakiecie

W większości firm hostingowych Klienci muszą płacić zarówno za hosting jak również za rejestrację oraz późniejsze odnowienia domeny. W konsekwencji koszty utrzymania konta hostingowego razem z domeną sięgają nawet powyżej 500 zł netto / rok. Na o12 jest inaczej. Zamawiając konto K-MEDIUM2 lub K-PREMIUM2 i rejestrując przy tym bezpłatnie domenę krajową, globalną lub europejską nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z jej późniejszym utrzymaniem. To naprawdę świetna wiadomość dla tych wszystkich, którzy właśnie zastanawiają się nad zakupem serwera i domeny. Nie ma sensu za nią płacić skoro można być jej posiadaczem bez kosztów rejestracji i późniejszego utrzymania. Wystarczy konto K-MEDIUM2 lub K-PREMIUM2.

Korzystne warunki abonamentowe

Konta hostingowe serii "K" drugiej generacji możesz zakupić w abonamencie półrocznym lub rocznym. Dzięki temu idealnie dopasujesz wysokość opłat do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Co więcej pierwszy okres abonamentowy bez względu na to czy usługę zamówisz na pół roku czy rok otrzymasz za połowę jego ceny.

Jak widzisz nowa generacja kont hostingowych serii "K" to coś naprawdę wyjątkowego. Przedstawiony powyżej zaledwie krótki zarys nowych możliwości, to świetne informacje i cieszymy się, że możemy się nimi z Tobą podzielić. Wierzymy, że produkty hostingowe o12.pl, to najlepszy wybór w końcu rozwijamy je od wielu lat i znamy je doskonale. o12 jest inne, jedyne w swoim rodzaju. Wiemy to my i tysiące naszych Klientów.

Każde konto serii K drugiej generacji możesz przetestować bez zobowiązań przez okres 14 dni. Sprawdź i zapomnij o innych ofertach, nie będziesz chciał do nich wracać.

Szczegółowe informacje na temat parametrów oraz możliwość zamówienia konta znajdziesz tutaj >>

 

Ten artykuł nie został jeszcze oceniony.

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2020