Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

iPad 3 już na horyzoncie

Autor: , Data publikacji , Kategoria: Rynek IT;
iPad 3 już na horyzoncie

„Pokażemy coś co musicie zobaczyć i czego musicie dotknąć”. W ten typowy dla siebie sposób Apple zaprasza wybrane redakcje na prezentację swojego nowego dziecka iPad’a 3. Co prawda w zaproszeniu nie jest to podane wprost, ale nikt nie ma wątpliwości, że właśnie o to urządzenie chodzi.

Prezentacja odbędzie sie 7 marca w Yerba Buena Center for the Arts (San Francisco), a więc tam gdzie prezentowane były poprzednie dwie generacje iPadów.

Jak w większości przypadków o nowych produktach Apple mówi się na wiele miesięcy przez premierą, ale do końca nikt nie wie na pewno co zostanie zaprezentowane. Spekulacji jest zawsze sporo, można spodziewać się szybszego procesora, dużo ciekawszego ekranu itp... Kurtyna zostanie podniesiona za kilka dni i wtedy dowiemy się co ciekawego ma dla swoich klientów firma z Cupertino.

To na co przy tej okazji warto zwrócić uwagę, to na pewno dynamika rynku urządzeń mobilnych. Wszelkie dane statystyczne odnotowują stały spadek sprzedaży "tradycyjnych" komputerów i wzrost sprzedaży tabletów. To bardzo młody rynek, rynek który obudził się nie tak dawno bo po premierze iPada pierwszej generacji, ale niesie ze sobą potężny potencjał co widać chociażby po ilości tego typu urządzeń pojawiających się w naszych sklepach.

Największą sprzedażą i zyskami szczyci się nadal Apple, ale bardzo dobrze radzi sobie także produkt Amazona KindleFire oraz produkty Samsunga Galaxy Tab. Ten ostatni na targach Mobile World Congress w Barcelonie pokazał swój nowy Tablet Galaxy Tab 2 10.1. Rewolucyjnych zmian nie ma.  10,1-calowy ekran dotykowy 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor 1GHz i 1GB pamięci RAM. Oczywiście na pokładzie jest Android w wersji Ice Cream Sandwich z nakładką TouchWiz. Tablet Samsunga w sklepach pojawi się w marcu, a my czekamy na to co zaprezentuje 7 marca Apple.

 

Ten artykuł nie został jeszcze oceniony.

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2020