Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

Godni uwagi użytkownicy WordPressa

Autor: , Data publikacji , Kategoria: Ciekawostki;
Godni uwagi użytkownicy WordPressa

Niedawno na Wiedzodajni przedstawiliśmy ranking firmy W3Techs dotyczący informacji o popularności różnych typó technologii wykorzystywanych do budowy i eksploatacji stron internetowych. W kategorii systemów zarządzania treścią (CMS) bezsprzecznym liderem od lat jest WordPress. WordPress jest używany przez 23,8% wszystkich monitorowanych stron internetowych, co stanowi ponad 60,4 % stron, które zarządzane są przez jakikolwiek dostępny system CMS.

WordPress używany jest chętnie nie tylko przez blogerów, ale korzystają z niego duże i popularne serwisy czy marki. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów stron, które z sukcesem wykorzystują silnik WordPressa. Są wśród nich przedstawiciele różnych dziedzin, począwszy od dużych agencji informacyjnych, dzienników czy magazynów po znane marki ze świata techniki, biznesu, a także muzyki czy portali społecznościowych.

 

  • Reuters

Na stronach jednej z największej światowych agencji informacyjnych publikowane są najnowsze informacje ze świata polityki, biznesu, finansów. Blogi eksperckie umieszczone na stronach Reuters'a dostarczają najbardziej istotnych wiadomości dla decydentów w różnych branżach. Tysiące artykułów i materiałów wideo na blogach publikowanych jest w WordPressie, który jak widać jest efektywną platformą nawet przy tak wielkiej skali.

 

 

  • Blogi polityczne magazynu Time

Time – amerykański tygodnik społeczno-polityczny rozpoczął swoją działalność jeszcze długo przed erą internetu. Gdy Time pojawił się w świecie wirtualnym jako platformę blogową do publikacji aktualności ze świata polityki wybrał WordPressa.

 

  • Forbes Magazine

Internetowa wersja magazynu opisującego najważniejsze wydarzenia gospodarcze w kraju i na świecie oraz strategie biznesowe, a także publikujące rankingi najbogatszych ludzi na świecie w całości bazuje na systemie WordPress.

 

  • UPS Blog

UPS - jedna z największych firm kurierskich publikuje na swoim blogu opartym na systemie WordPress wiele przydatnych informacji. UPS jako lider efektywnych rozwiązań logistycznych dzieli się na swoim blogu spostrzeżeniami ze swojej branży, a także publikuje wiele cennych informacji dla swoich klientów.

 

 

  • TechCrunch

Jeden z największych portali publikujący informacje ze świata nowoczesnych technologii. Strona oparta na WordPressie, świetnie sobie radzi z ogromnym ruchem oraz dużą ilością informacji publikowanych każdego dnia.

 

  • IBM Jobs

Oficjalny blog rekrutacyjny firmy IBM. Jego celem jest dostarczenie informacji o firmie, jej strategii oraz wizjach, a także co mogą zaoferować jako pracodawca.

 1   2    następna strona

 

Ten artykuł nie został jeszcze oceniony.

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2020