Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

Forum SiteMajster.pl na urządzeniach mobilnych

Autor: , Data publikacji , Kategoria: Wydarzenia;
Forum SiteMajster.pl na urządzeniach mobilnych

SiteMajster.pl to forum dyskusyjne działające przy o12.pl, gdzie webmasterzy i użytkownicy usług hostingowych mogą wymieniać się swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Forum od samego początku dysponowało specjalną skórką dla urządzeń mobilnych, dzięki czemu penetrowanie jego zasobów np. w telefonie jest bardzo wygodne. Teraz zdecydowaliśmy się pójść o krok dalej integrując forum z popularną aplikacją mobilną Tapatalk (http://www.tapatalk.com/).

Apka dostępna jest praktycznie dla każdej liczącej się platformy mobilnej i oferuje wiele ciekawych narzędzi, które usprawniają czytanie i pisanie na forum. Jeśli masz telefon działający pod Androidem czy iOS możesz zainstalować Tapatalk i cieszyć się wygodnym dostępem do wielu rozmaitych for tematycznych na całym świecie, w tym także rzecz jasna do naszego forum SiteMajster.pl.

Wybór Tapatalk nie był specjalnie trudny. Wygoda użytkowników jest dla nas ważna, a z pewnością o wiele bardziej komfortowo jest mieć możliwość korzystania z kilku różnych for w jednej aplikacji niż do każdego forum instalować osobną, różniącą się interfejsem użytkownika, sposobem nawigowania itp... Przełączanie się pomiędzy forami jest niezwykle proste, a samo korzystanie z aplikacji na tyle ułatwia śledzenie dyskusji i aktywny w nich udział, że wiele osób korzystających z Tapatalk chętniej używa tej aplikacji niż tradycyjnej (przeglądarkowej) wersji danego forum.

Aplikacja dostępna jest także dla tabletów gdzie interfejs różni się nieco od tego znanego ze smartfonów. Jest to zrozumiałe, a nawet pożądane zważywszy na to, że tablety mają znacznie większy ekran, na którym można lepiej zorganizować nawigację i tak właśnie jest.

 

Dla webmasterów, którzy prowadzą własne fora dyskusyjne także na platformie o12.pl, a nie znają jeszcze tej aplikacji mamy informację, że Tapatalk można bezpłatnie zintegrować z takimi silnikami forum jak: vBulletin, IPBoard, phpBB, SMF, Kunena, MyBB, bbPress oraz XenForo. Każdy z was może więc w prosty sposób umożliwić swoim użytkownikom opcję korzystania z wygody jaką oferuje Tapatalk.

Aby skorzystać z dobrodziejstw aplikacji jako jej końcowy użytkownik (członek danego forum) trzeba ją zainstalować na swoim urządzeniu po czym wystarczy odszukać interesujące forum wykorzystując wyszukiwarkę zarejestrowanych w Tapatalk for i to wszystko. Dalej to już tylko czysta przyjemność. Linki do miejsc skąd można pobrać program znajdziesz pod adresem: http://www.tapatalk.com/mobile.php

Korzystaj z forum SiteMajster.pl bez względu na to czy zrobisz to poprzez opisywaną aplikację czy w tradycyjny sposób otwierając w przeglądarce adres http://sitemajster.pl

Na SM poza możliwością uzyskania porad lub dzieleniem się wiedzą z innymi możesz także zaprezentować własne realizacje stron WWW, co samo w sobie jest bezpłatną formą reklamy, a dodatkowo może dać Ci informacje zwrotne od innych użytkowników co pozwoli Ci na jeszcze lepsze dopracowanie detali, usunięcie błędów itd... Jeśli czegoś nie wiesz nie bój się pytać w końcu po to jest forum żeby pomóc Ci rozwiązać problem lub ruszyć z miejsca na jakim utknąłeś w procesie tworzenia swojej strony. Masz prawo wielu rzeczy nie wiedzieć. Jeśli jest inaczej to świetnie, bo z pewnością będziesz w stanie pomóc innym mniej doświadczonym od Ciebie webmasterom. O to w tym wszystkim chodzi.

 

Ocena: 54321 (5.00/5), bazuje na 1 głosie.

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2020