Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

Eduweb Live: Nauka grafiki komputerowej na żywo

Autor: , Data publikacji , Kategoria: Porady;
Eduweb Live: Nauka grafiki komputerowej na żywo

Eduweb.pl istnieje już jakiś czas. W serwisie znajdziemy materiały szkoleniowe z grafiki i projektowania stron. Teraz pojawia się możliwość wzięcia udziału w warsztatach na żywo.

Eduweb.pl jest stroną dzięki której, każdy pasjonat ma szansę zdobyć wiedzę o projektowaniu stron i tworzeniu grafiki komputerowej. Są tu materiały dotyczące najcześciej używanych przez grafików programów, min. Photoshop, Indesign oraz służących do projektowania witryn np Flash CS6 itp. Obecnie w serwisie pojawiła się usługa Eduweb Live. Dzięki niej internauci na żywo mogą brać udział w szkoleniach. Teraz sami zainteresowani mogą mieć wpływ na to co i w jaki sposób prezentowane będzie przez fachowców.

W teorii w ramach Eduweb Live prowadzone mają być 2 rodzaje warsztatów. Pierwsze z nich mają być czysto merytoryczne, w których prezentowane będą różne techniki pracy oraz nowości na rynku oprogramowania. Drugi rodzaj ma mieć charakter konsultacyjny. Fachowcy będą tutaj prowadzić rozmowę w czasie rzeczywistym z internautami i doradzali im w sprawach związanych z konkretnymi projektami oraz technikami pracy. Trenerzy to doświadczeni eksperci takich firm jak Adobe czy Microsoft, którzy na co dzień pracują w branży przy komercyjnych projektach.

Eduweb Live będzie usługą płatną w ramach abonamentu. Jednak cena jest bardzo rozsądna jak na tego typu kursy. Każda z sesji jest nagrywana, więc jeśli przegapimy którąś z nich, jest możliwość jej odtworzenia. Dodatkowym atutem za szkoleniami na tej platformie jest możliwość testowania jej przez pierwszy miesiąc całkowicie za darmo. Również jakość materiałów jest wysoka, wszystkie są w HD. Więcej informacji znajdziecie pod adresem http://www.eduweb.pl/live.

Źródło: blog.eduweb.pl

 

Ten artykuł nie został jeszcze oceniony.

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2020