Przeszukaj Wiedzodajnię

Przejdź do wyszukiwarki globalnej

Poradniki na Twój Email

Praktyczne informacje i specjalne oferty prosto na Twoją skrzynkę email.

Wpisz Email: 
 

Ostatnie Artykuły

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 
Apptiker - czyli narzędzia dla strony www
 
Mierzymy wydajność strony internetowej
 
Mniej znane funkcje Google
 
Wielkie zmiany w Google
 

Ostatni komentarz

Subskrybuj kanał RSS

Kanał RSS

Od teraz o wszystkim co godne uwagi dowiesz się błyskawicznie.

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Apptiker

Czterdzieści…

Autor: , Data publikacji , Kategoria: Wydarzenia, Hosting;
Czterdzieści…

Cieszymy się mogąc poinformować, że właśnie uruchomiliśmy nasz czterdziesty serwer. Jest nim maszyna nosząca nazwę SUBRA. Od marca 2013 odkąd pojawiła się kosmiczna oferta z ATRIĄ, WEGĄ i SYRIUSZEM, wszystkie nowo uruchamiane maszyny przyjmują nazwy pochodzące od jasnych Gwiazd na niebie. Subra jest jedną z nich.

Subra jest pod pewnym względem wyjątkowa i nie dlatego, że to czterdziesta maszyna, co bardzo nas cieszy, ale dlatego, że jest to pierwsza maszyna, którą uruchomiliśmy w Centrum Danych ATMAN w Warszawie. To jedno z najlepszych centrów w naszym kraju z ponad 10-cio letnim doświadczeniem na rynku DC, a my od zawsze staramy się dobierać partnerów oferujących wysoką jakość, którą możemy zaoferować naszym Klientom. W przypadku wejścia we współpracę z ATMAN nie jest inaczej.

Dzięki tej współpracy nasi Klienci zyskają możliwość korzystania z usług hostingu współdzielonego ulokowanego w największym kampusie telekomunikacyjnym w Polsce. ATMAN to także operator węzła wymiany ruchu z siecią węzłów dostępowych w 11 miastach Polski. Ponadto jako jedyny nasz rodzimy operator jest obecny w trzech największych węzłach międzyoperatorskich w Europie: w Amsterdamie (AMS-IX), Frankfurcie (DE-CIX) i Londynie (LINX). Sieć ma bezpośrednie punkty styku o dużej przepustowości z ponad 1 000 sieci telekomunikacyjnych, z czego około 300 to sieci operatorów krajowych. Sieć krajowa ATNAM to ponad 4 500 km łączy międzymiastowych!

atman - sieć krajowa
źródło ATMAN

Serwerownia w Warszawie (jest również w Katowicach), to na obecną chwilę 5 budynków: A, D, F1, F2 i F3. Ten ostatni z wymienionych, czyli budynek F3 został oddany do użytku w 2011 roku. Można się z nim zapoznać na poniższej prezentacji. Całkowita wielkość obiektów to 4300 m2 powierzchni technicznej, a w planach jest dalsza rozbudowa o 7800 m2 w kolejnych trzech budynkach.

ATM to ambitna firma. Bazując na danych z wiosny tego roku, jakie zostały przedstawione w dokumencie "Kierunki rozwoju ATM SA 2013-2014" na spotkaniu z inwestorami i analitykami giełdowymi, dowiadujemy się, że firma zamierza bardzo internsywnie działać w obszarze biznesu kolokacyjnego, który w minionym roku stanowił już ponad 50% marży z usług abonamentowych ATM. Główne działania inwestycyjne w tym i przyszłym roku koncentrować się mają na doskonaleniu i budowie nowych centrów danych.

ATM uważamy za świetnego partnera o12.pl w Polsce, pośrednio zapewniajacego naszym Klientom najwyższą jakość i perspektywiczny, dynamiczny rozwój.

 

Ocena: 43210 (4.86/5), bazuje na 7 głosach.

 

Udostępnij ten artykuł innym:

 

Podobne artykuły

 
comments powered by Disqus

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2020