<

Zaufali nam

Teatr Narodowy w Warszawie

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Zwiększaj sprzedaż z Trusted Shops

Większe obroty, wyższy wskaźnik konwersji, mniej porzuceń koszyka i większa wartość transakcji – wszystko to można zyskać budując zaufanie do swojego sklepu internetowego.

Aby pomóc naszym klientom wyróżnić się wśród konkurencji, podkreślić wysoki poziom ich usług oraz zwiększyć zaufanie potencjalnych klientów do strony sklepu internetowego, nawiązaliśmy współpracę partnerską z Trusted Shops - europejskim liderem na rynku certyfikacji sklepów internetowych.

I ty zacznij zwiększać swoje obroty z Trusted Shops. Jako klient o12.pl korzystasz ze specjalnych warunków – nie musisz płacić opłaty aktywacyjnej w wysokości 199 zł.

Trusted Shops oferuje:

Zarejestruj się i oszczędzaj!Regulamin

  1. Organizatorem promocji jest firma prot - Profesjonalne Technologie, Lublin ul. Unicka 4, we współpracy z Trusted Shops GmbH.
  2. Przedmiotem promocji jest zwolnienie z jednorazowej opłaty aktywacyjnej w kwocie 199 zł netto przy zamówieniu usług Trusted Shops.
  3. Z promocji może skorzystać każdy Klient platformy o12.pl.
  4. Aby skorzystać z oferty wystarczy wypełnić formularz zamówienia na stronie partnera wprowadzając kod rabatowy: TS-O12PL-13
  5. 5. Promocja obowiązuje do 1 grudnia 2014 r. Rabat zwalnia z opłaty aktywacyjnej w wysokości 199 zł. Promocji nie można łączyć z innymi rabatami. Równowartość rabatu nie może zostać wypłacona w gotówce.
  6. Wszelkie pytania związane z ofertą prosimy kierować na adres strony@o12.pl. W przypadku pytań dotyczących produktów Trusted Shops prosimy dzwonić na numer +48 22 462 64 00 lub pisać na adres sprzedaz@trustedshops.pl

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2019