<

Zaufali nam

Black Red White

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

TYPO3 - od wizytówki po portal społecznościowy

System zarządzania treścią TYPO3, to jeden z bezsprzecznych liderów pośród bezpłatnych aplikacji CMS dostępnych obecnie na rynku. Dzięki TYPO3 uruchomisz praktycznie dowolny rodzaj strony internetowej zaczynając od prostej wizytówki firmy, a kończąc na sklepach czy nawet na rozbudowanych portalach społecznościowych. Daje to każdemu użytkownikowi strony wdrożonej na tym systemie swobodę planowania jej rozwoju w dowolnym kierunku.

 

Backend systemu TYPO3

 

To co bez wątpienia wyróżnia TYPO3 na tle konkurencyjnych systemów, to fakt, że ten CMS niesie ze sobą potężny potencjał oraz to, że nie jest to system łatwy we wdrożeniu, co z punktu widzenia użytkownika końcowego nie jest wcale wadą, a wręcz przeciwnie. Wdrożenia na odpowiednim poziomie mogą wykonać naprawdę solidni, dobrze przygotowani programisci, a nie amatorzy czego konsekwencje bywają przykre. Ma to także znaczący wpływ na poziom bezpieczeństwa systemu.

O doskonałej jakości tego rozwiązania może świadczyć to, że z TYPO3 korzysta na świecie wiele znanych marek wśród nich np: Lufthansa, Lindt, UNESCO, Unicef, Ford, Lidl, Epson, Konica-Minolta, Philips, Samsung, Volksvagen i wiele innych. W Polsce także system zdobywa coraz większe uznanie, zbudowane są na nim serwisy takie jak: Black Red White, National Geographic Polska, PizzaHut, Magazyny Gala, Focus, Claudia, Portal kobieta.pl i wiele innych...

Od kilku lat zajmujemy się wdrożeniami TYPO3. Przez ten czas zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie, które pozwala nam prowadzić wdrożenia najwyższej jakości. Jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą obsługę na każdym etapie realizacji, w tym także obsługę powdrożeniową, szkolenia z zakresu obsługi systemu, hosting, marketing. Zapraszamy do współpracy.

Wyślij zapytanie ofertowe. Kilka przykładowych realizacji naszej firmy znajdziesz tutaj.

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2020