<

Zaufali nam

Teatr Narodowy w Warszawie

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Rozwiązania dedykowane

Jeśli nie interesuje Cię wdrożenie projektu na jednym z gotowych rozwiązań (TYPO3, ExpressionEngine, WordPress) z uwagi na specyficzne wymagania jakie masz względem realizacji, mamy dla Ciebie propozycję związaną z opracowaniem w pełni dedykowanego systemu. Co to dokładnie oznacza? Tyle, że stworzymy dla Ciebie unikalny projekt informatyczny. Może to być system CMS, CRM, eCommerce rozwiązania na potrzeby intranetu itd. o dowolnym stopniu złożoności.

W swojej pracy tworzymy dedykowane projekty w oparciu o Frameworki PHP: głównie Yii ale także na bazie CodeIgniter i Symfony 

 

CodeIgniter

Nieskomplikowany Framework PHP OpenSource. Silnik bazuje na wzorcu MVC, współpracuje z kilkoma systemami baz danych m.in. MySQL, PostgreSQL. To jeden z najlżejszych frameworków dzięki czemu stworzone w nim aplikacje cechuje bardzo duża prędkość działania.

Yii

Obok CodeIgniter'a jest to kolejny bardzo szybki Framework służący do budowy aplikacji w środowisku opartym na PHP. Cechy takie jak MVC, DAO / ActiveRecord, I18N/L10N i wiele innych pozwalają szybko budować zaawansowane systemy o dowolnym stopniu złożoności. Co tylko zechcesz.

Symfony

Mocno rozbudowany Framework PHP. Przeznaczony głównie do budowy dużych, wymagających systemów informatycznych. MVC, niezależność od systemu baz danych, zgodność z najlepszymi wzorcami budowy aplikacji internetowych daje praktycznie nieograniczone możliwości.

 

Do każdej realizacji dedykowanej, na życzenie Klienta możemy zapewnić pełną obsługę powdrożeniową, w skład której wchodzą takie usługi jak hosting lub serwer dedykowany, rejestracja domen, opieka i pomoc techniczna, doradztwo, pozycjonowanie, planowanie i prowadzenie kampanii marketingowych.

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2019