
KRÓTKI PRZEWODNIK PO KREATORZE STRON - ZACZYNAMY
W naszym przykładzie zakładamy, że jest to Twoje pierwsze wejście do Kreatora Stron i naszym celem jest stworzenie nowej strony WWW. W tej sytuacji wybieramy przycisk "Kliknij TUTAJ aby rozpocząć !" i przechodzimy do pierwszego kroku tworzenia naszej strony. Przycisk "Overview" uruchomi filmiki instruktażowe (wersja anglojęzyczna)
Jeśli wcześniej utworzyliśmy projekt (stronę), to również w tym miejscu mamy możliwość jej edycji, możemy dowolny projekt w każdej chwili usunąć.
Bezpieczeństwo to bardzo ważny aspekt przy tworzeniu i prowadzeniu własnej strony. W naszym kreatorze macie Państwo możliwość pobrania kopii bezpieczeństwa swojej strony (projektu) i w razie potrzeby możecie, również w tym miejscu, odtworzyć jej zawartość. Warto po każdej większej zmianie pobrać kopię.





