Zaufali nam

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Jak zrobić stronę www

Na o12 każdy kto myśli o własnej stronie znajdzie metody i narzędzia, które pozwolą szybko i skutecznie osiągnąć wyznaczony cel. Nie ma znaczenia jaki poziom wiedzy związany z tworzeniem stron posiadasz. Znajdziesz u nas rozwiązania, które nawet przy braku doświadczenia pozwolą Ci stworzyć stronę, a jeśli nie masz na to czasu, nasi projektanci i programiści z WeDivers chętnie podejmą się dla Ciebie tego zadania.

Czego potrzebujesz?

W zasadzie trzech fundamentalnych rzeczy:

Wszystkie te trzy podstawowe elementy związane z aktywnością w Sieci znajdziesz u nas.

Droga 1 - Indywidualna Realizacja

wediversNajczęściej ten sposób na własną stronę kojarzony jest z wysokimi kosztami i długim czasem oczekiwania na rezultaty. Owszem, opracowanie niektórych projektów jest niezwykle pracochłonne, co pociąga za sobą także koszty jednak to nie reguła, ponieważ każda realizacja jest inna i w praktyce najczęściej wcale nie skutkuje dotkliwym odchudzeniem portfela.

Jako twórcy stron możemy pochwalić się dużym doświadczeniem, bo zajmujemy się tym nieprzerwanie od 1998 roku, kiedy to jeszcze niewiele firm w Polsce wiedziało co to strona internetowa i do czego można ją wykorzystać. Jesteśmy w stanie podjąć się praktycznie każdej realizacji, a swoją pracą gwarantujemy wysokiej jakości produkty bez względu na budżet.

Dlaczego proponujemy Ci w pierwszej kolejności właśnie tę drogę? Dlatego, że wiele osób, które decydują się na samodzielną pracę ze stroną, wykorzystując chociażby nasze kreatory opisane poniżej ostatecznie nie do końca są zadowolone z efektów własnej pracy. Doświadczenie jest tu mimo wszystko niezwykle istotne, bo bez niego nawet najbardziej zaawansowane narzędzia niestety nie są gwarantem sukcesu. Warto mieć tego świadomość i umieć realnie ocenić własne możliwości żeby nie żałować straconego czasu.

Od tego roku przy naszej firmie działa wydzielony zespół specjalistów, który z racji naszych pasji w tym także części realizowanych projektów własnych nazwaliśmy WeDivers. Jako WeDivers zajmujemy się wyłącznie projektowaniem i wdrażaniem stron internetowych, a także doradztwem w tym zakresie. Realizujemy niskobudżetowe wdrożenia na popularnym systemie WordPress, a także indywidualne, zaawansowane rozwiązania bazujące na świetnym frameworku PHP Laravel.

Jeśli interesują Cię szczegóły tego typu realizacji zapraszamy do kontaktu. Prześlij nam informacje o tym czego potrzebujesz na adres kontakt@wedivers.pl, a my pomożemy Ci dobrać optymalne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas bezpłatne poradniki, a także informacje o promocjach i ofertach WeDivers prosimy o pozostawienie swojego adresu email korzystając z poniższego formularza.

Email:

 

Droga 2 - Kreator Stron WWW

To najprostsza, najszybsza i najtańsza strona, jaką możesz uruchomić w dosłownie kilka minut bez doświadczenia i znajomości tajników projektowania www. Stronę opublikujesz korzystając z nielimitowanego, bezpłatnego kreatora stron internetowych, który dostępny jest na każdym koncie hostingowym o12.pl. Dostaniesz do dyspozycji ponad tysiąc gotowych projektów graficznych, a jeśli to będzie dla Ciebie za mało, możesz skorzystać z generatora projektów i stworzyć swój własny! To zdecydowanie najprostszy i najtańszy sposób na stronę www. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 

ZAMÓW KONTO I TESTUJ PRZEZ 14 DNI

 

jak zrobić stronę - kreator www

 

Droga 3 - Autoinstalator

Jeśli masz nieco zacięcia i odrobinkę doświadczenia choć i w tym wypadku nie jest ono wymagane i chcesz uruchomić stronę na jednym z popularnych systemów CMS, zrobisz to na o12.pl równie szybko i łatwo jak w przypadku opisanego powyżej kreatora. Na każdym koncie hostingowym do Twojej dyspozycji oddajemy bezplatnie dziesiątki aplikacji, które możesz błyskawicznie zainstalować lub odinstalować korzystając z autoinstalatora w cPanelu. W praktyce oznacza to tyle, że bez wysiłku, w kilka minut uruchomisz stronę na systemie CMS WordPress, Joomla!, Drupal lub innym. Możesz w ten sposób sprawdzić wiele rozwiązań, aby ostatecznie wybrać to, które akurat dla Ciebie będzie najwygodniejsze w obsłudze i zaspokoi Twoje wymagania.

 

ZAMÓW KONTO I TESTUJ PRZEZ 14 DNI

 

autoinstalator

 

 

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl :: PROT Profesjonalne Technologie Sp. z o.o. 2003-2016