<

Zaufali nam

Teatr Narodowy w Warszawie

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Hosting o12 - Prezentacja

Decyzja o wyborze usługi hostingowej dobrze jeśli podejmowana jest w sposób świadomy. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz usługę, która spełni Twoje oczekiwania i pozwoli Ci na swobodny, dynamiczny rozwój. Hosting na platformie o12.pl został tak zaprojektowany, aby zaspokoić możliwie największą ilość Twoich potrzeb i jednocześnie zachować zdroworozsądkowe ceny. Dbamy także o to, aby wszystkim usłogom zapewnić wysoki standard bezpieczeństwa i stabilności działania.

W naszej pracy nie stawiamy na ilość, stawiamy wyłącznie na jakość

Zarządzanie - cPanel

Jako podstawę kont hostingowych platformy o12 wykorzystaliśmy jeden z najlepszych na runku systemów zarządzania usługami hostingowymi cPanel. To system dostępny z poziomu przeglądarki internetowej, który w przyjazny sposób pozwala kontrolować konfigurację usługi. Założenie kont email, FTP, dodanie domen, baz danych, zabezpieczeń, itd. jest niezwykle prostą czynnością nie wymagającą wykształcenia ani wiedzy informatycznej.

Serwery

Bezpieczeństwo i stabilność świadczonych usług to priorytety o12.pl, dlatego firma zdecydowała się na kolokację swoich serwerów w najnowocześniejszym Data Center w Polsce, gdzie dla serwerów została przygotowana specjalnie wydzielona przestrzeń, chroniona wielopoziomową kontrolą dostępu. Serwery zasilane są w układzie 2N, zabezpieczone agregatami prądotwórczymi w układzie N+1, a cały tor zasilania każdego z urządzeń jest zdublowany, co daje gwarancję ciągłości pracy na poziomie 99,999%. Nad bezpieczeństwem przeciwpożarowym czuwa redundantny system gaśniczy oparty o system gaszenia gazem neutralnym dla ludzi, sprzętu i środowiska.

 

ZAMÓW HOSTING W POLSCE

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2020