Zaufali nam

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Hosting o12 - Prezentacja

Decyzja o wyborze usługi hostingowej dobrze jeśli podejmowana jest w sposób świadomy. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz usługę, która spełni Twoje oczekiwania i pozwoli Ci na swobodny, dynamiczny rozwój. Hosting na platformie o12.pl został tak zaprojektowany, aby zaspokoić możliwie największą ilość Twoich potrzeb i jednocześnie zachować zdroworozsądkowe ceny. Dbamy także o to, aby wszystkim usłogom zapewnić wysoki standard bezpieczeństwa i stabilności działania.

W naszej pracy nie stawiamy na ilość, stawiamy wyłącznie na jakość

Zarządzanie - cPanel

Jako podstawę kont hostingowych platformy o12 wykorzystaliśmy jeden z najlepszych na runku systemów zarządzania usługami hostingowymi cPanel. To system dostępny z poziomu przeglądarki internetowej, który w przyjazny sposób pozwala kontrolować konfigurację usługi. Założenie kont email, FTP, dodanie domen, baz danych, zabezpieczeń, itd. jest niezwykle prostą czynnością nie wymagającą wykształcenia ani wiedzy informatycznej.

Serwery

Lata doświadczeń pozwoliły nam wybrać najlepsze pod względem infrastruktury Centra Danych w Polsce i Europie. Maszyny jakie wykorzystujemy na potrzeby współdzielonych usług hostingowych zlokalizowane są w Warszawie w centrum danych ATMAN. Wykorzystujemy wyłącznie markowy sprzęt o olbrzymiej mocy obliczeniowej pozwalający świadczyć usługi na najwyższym światowym poziomie. Nieustannie inwestujemy w nowe rozwiązania i technologie.

Obejrzyj krótką prezentację usługi

 

POZNAJ HOSTING o12

 

Sprawdź usługę przez 14 dni bez zobowiązań. Wybierz swój plan.

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2018