Zaufali nam

Black Red White

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

U nas jesteś bezpieczny

website security

Najczęściej zadawane pytania na temat otoKreatora stron

Jakiego rodzaju stronę mogę uruchomić i prowadzić w otoKreatorze?

Możesz uruchomić dowolny rodzaj strony. Nie ma znaczenia czy jest to Twoja strona prywatna czy witryna informująca o działalności Twojej firmy. Stworzysz wizytówkę, stworzysz rozbudowaną stronę informacyjną, stworzysz bloga i inne działy z artykułami np. z aktualnościami w Twojej firmie, możesz nawet uruchomić sklep internetowy. Poza tym stronę wzbogacisz o system komentarzy, integracje z mediami społecznościowymi, formularze kontaktowe, oferowe, galerie zdjęć i wiele, wiele innych funkcjonalności.

 

Ile kosztuje otoKreator i co razez z nim otrzymuję?

otoKreator to rozbudowane i jednocześnie intuicyjne środowisko do budowy i prowadzenia strony internetowej. Jego integralną częścią jest także konto hostingowe z pełnym dostępem FTP z możliwością zakładania kont email, opcją integracji z CloudFlare i z mechanizmem Varnish Cache. Szczegółowe informacje na temat usługi oraz jej aktualną cenę znajdziesz na stronie: http://o12.pl/hosting/otokreator

 

Czy budowa strony w otoKreatorze wymaga wiedzy informatycznej?

Absolutnie nie. To jest właśnie wyjątkowe w otoKreatorze, że stronę www jest w stanie zbudować każdy. Wystarczy, że umiesz obsługiwać przeglądarkę internetową, w której przeglądasz inne strony w sieci, potrafisz użyć klawiatury do wprowadzenia treści i myszki do poukładania elementów strony niczym klocki, metodą przeciągnij i upuść. Te umiejętności wystarczą Ci aby stworzyć atrakcyjną stronę internetową w otoKreatorze. Jeśli masz większą wiedzę, to także możesz ją wykorzystać, ale nie jest to niezbędne. Stronę zbuduje każdy, kto tylko zechce to zrobić.

 

Gdzie znajdę dodatkowe informacje i wsparcie?

Z myślą o użytkownikach otoKreatora postanowiliśmy stworzyć osobną stronę informacyjną, gdzie poza podstawowymi danymi, znaleźć można także praktyczne porady związane z budową strony i wykorzystaniem specyficznych modułów otoKreatora. Pozwoli Ci to pełniej wykorzystać jego możliwości i cieszyć się z własnej, profesjonalnej strony internetowej.

Zajrzyj pod adres http://www.otokreator.info. Strona ta powstała i jest prowadzona w otoKreatorze, a więc przy okazji możesz także zobaczyć "żywą witrynę", która działa dzięki otoKreatorowi.

 

Ile mogę prowadzić stron w otoKreatorze?

Na obecną chwilę wykupiona usługa umożliwia budowę i poźniejsze prowadzenie jednej strony internetowej.

 

Czy jest jakiś limit ilości podstron? Chodzi o rozmiary tworzonej strony.

Nie ma takich limitów. Twoja strona może mieć tyle podstron ile stworzysz w otoKreatorze. Podstrony możesz organizować w ramach wielopoziomowego menu, możesz tworzyć strony ukryte (niewidoczne w menu) oraz dowolną ilość artykułów w module bloga, który może być wykorzystany także jako system newsów lub porad jak ma to miejsce na wspomnianej stronie otoKreator.info Wszystkie strony możesz wzbogacać o multimedia, jak zdjęcia, galerie zdjęć, filmy, animacje flash itd... Jedynym ograniczeniem wielkości jest przestrzeń Twojego konta hostingowego.

 

Czy zamawiając otoKreatora mogę skorzystać z okresu testowego?

Nie ma nawet takiej potrzeby ponieważ funkcjonalność otoKreatora możesz przetestować w dowolnej chwili bez żadnych limitów czasowych. Wystarczy, że wejdziesz na stronę http://otokreator.pl i od razu możesz zacząć zabawę z budową testowej strony internetowej. Dzieki temu dokładnie sprawdzisz to narzędzie przed jego wykupieniem. Nie bierz kota w worku.

 

Czy to co stworzę w wersji Demo otoKreatora mogę potem przenieść na pełną wersję?

Celem wersji demo jest przede wszystkim umożliwienie Ci zapoznania się ze sposobem pracy nad stroną internetową i możliwości otoKreatora. Nie jest to wersja produkcyjna, stąd nie ma też możliwości przenoszenia tego co zbudujesz do płatnej wersji. Jeśli wykupisz otoKreatora, wówczas będziesz mógł rozpocząć budowę swojej strony, opublikujesz ją i udostępnisz innym.

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2018