Zaufali nam

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Hosting w Polsce

Nowe konta hostingowe ATRIA, WEGA oraz SYRIUSZ uruchamiane są w Centrum Danych ATMAN w Warszawie. To jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce.

 

ZAMÓW HOSTING W POLSCE

 

Centrum Danych posiada łącza do ponad tysiąca operatorów z czego około 300 stanową operatorzy z Polski. Przykładowo: A1 Telekom Austria, Aero2, ATMAN, CenterNet, Effortel, Emitel, e-Telco, Exatel, GTS Energis, Hawe, Hurricane Electric, Interoute, Level 3, Mediatel, MNI, NASK, Netia, NOM, NTT, Orange, P4, PERN, Petrotel, Pionier, RWE Stoen, Sferia, Tata, Telia, Tiscali, TK Telekom, T-Systems, UPC i inni… Węzły międzyoperatorskie: AMS-IX, DE-CIX, EPIX, GIX, KIX, LINX, MSK-IX, NetIX, PLIX, TPIX, WIX, PWR Thinx; Łącza międzynarodowe: AMS-IX, DE-CIX, Level 3, LINX, MSK-IX, NTT, Tata, TeliaSonera.

ATMAN to jedne z największych w Polsce metropolitalne sieci światłowodowe. Krajowa sieć, to 4500 km łączy o przepustowości od 1 Gbps do n×10 Gbps, która w sposób stały jest rozbudowywana i modernizowana.


źródło ATMAN

Redundantne systemy zasilania i klimatyzacji, rozbudowana infrastruktura telekomunikacyjna, fizyczna i elektroniczna ochrona, wszystko to służy bezpieczeństwu danych Klientów platformy hostingowej o12.pl. Centrum Danych spełnia wszelkie wymogi polskiego prawa w tym wytyczne dotyczące GIODO. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji wideo na temat jednego z 5 budynków Centrum Danych ATMAN w Warszawie.

Zapraszamy do współpracy. Trzy wyjątkowe plany hostingowe są do Państwa dyspozycji.

 

ZAMÓW HOSTING W POLSCE

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2018