<

Zaufali nam

Teatr Narodowy w Warszawie

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Kreator Stron WWW za darmo

Kreator stron WWW - to takie proste

Własna strona nawet w kilka minut. Nie musisz szukać osoby tworzącej strony WWW, nie musisz wydawać pieniędzy na przygotowanie funkcjonalnej strony z systemem CMS do zarządzania jej zawartością. Nie czekasz tygodniami na rezultat. Masz pełną kontolę nad zawartością swojej strony. W każdej chwili możesz ingerować w jej treści, dodać nowe działy, zmieniać je wedle własnego uznania, dodawać zdjęcia, filmy, animacje... lub całkowicie odmienić jej wygląd wybierając zupełnie nowy projekt graficzny spośród setek jakie masz do dyspozycji bez żadnych opłat! To wszystko zrobisz kilkoma kliknięciami myszki !

 

Kreator Stron Internetowych - Home

Kreator dostępny jest bezpłatnie na dowolnym koncie hostingowym - Poznaj plany o12

OSZCZĘDŹ TERAZ 50%

ZAMÓW HOSTING W POLSCE

 

Kreator ma wiele interesujących możliwości. Otrzymujesz m.in. do swojej dyspozycji ponad tysiąc gotowych projektów graficznych, z których większość dysponuje trzema wersjami kolorystycznymi, co daje kilka tysięcy kombinacji. To jednak nie wszystko. Kreator oferuje Ci wbudowany generator szablonów! W praktyce oznacza to, że jeśli nie chcesz korzystać z gotowych propozycji możesz w prosty sposób wyklikać własny, unikalny szablon dla swojej strony internetowej i korzystać z niego tak jak korzystasz z gotowych propozycji. Od Twojej inwencji zależy jak będzie wyglądał Twój własny projekt. Możesz ich tworzyć tyle ile zechcesz.

Kreator Stron - Wybór szablonu

Twoja strona będzie się świetnie prezentować także na urządzeniach mobilnych!

 

W kreatorze stron możesz skorzystać z ponad tysiąca gotowych szablonów lub stworzyć swój własny. Poniższy przykład strony, mogącej być witryną dowolnego centrum nurkowego, to właśnie taka modyfikacja bazująca na wybranym szablonie. Dzięki temu sam proces jej tworzenia został uproszczony i skrócony do minimum. To na co warto zwrócić uwagę, to fakt, że pomimo iż strona bazuje na gotowym szablonie, to dzięki wprowadzonym zmianom jest w pełni unikalna i prezentuje się naprawdę świetnie! Masz pełną swobodę działania.

przykładowa strona

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2020