<

Zaufali nam

Black Red White

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Najczęstsze pytania na temat kont hostingowych

Konta hostingowe o12.pl, to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy zaczynają lub już od dłuższego czasu prowadzą swoją działalność w sieci. Bez względu jednak na staż często przed podjęciem decyzji pojawiają się pytania, na które zawsze staramy się udzielać rzetelnej odpowiedzi. Poniżej kilka najcześciej zadawanych pytań.

Czy na kontach hostingowych można zainstalować system CMS, np. WordPress?

Oczywiście. Na wszystkich kontach możesz zainstalować Joomlę, Drupala, Wordpressa czy dowolny inny CMS pracujący w środowisku PHP5+ i MySQL5+. Możesz także wykorzystać bazę skryptów dostępną w cPanelu i kilkoma kliknięciami zainstalować określone oprogramowanie np. do prowadzenia bloga, sklepu internetowego itd.

 

Potrzebuję wyższej wersji PHP niż oferowana jest domyślnie na koncie.

Nie ma z tym problemu. Możesz zdecydować z jakiej wersji interpretera języka PHP będzie korzystała Twoja strona/strony na koncie hostingowym. W prosty sposób możesz zmienić domyślną wersję PHP bezpośrednio z poziomu cPanelu. Co więcej możesz także zdecydować z jakich dodatkowych bibliotek PHP ma korzystać. Jeśli więc np. Twój skrypt potrzebuje bibliotek mcrypt, curl itp... możesz je w prosty sposób aktywować.

 

Czy na jednej usłudze hostingowej mogę utrzymywać kilka stron pod różnymi adresami?

Tak. Każde konto pozwala utrzymać od kilku do nieograniczonej liczby dodatkowych domen, które mogą działać jako osobne serwisy WWW, także z pełną pulą nazw dla kont poczty elektronicznej.

 

Jeśli mam domenę zarejestrowaną w innej firmie czy mogę ją przenieść na swoje konto o12?

Tak. Możesz zmienić nazwy serwerów DNS w firmie gdzie domena jest zarejestrowana na te, które podamy w mailu aktywacyjnym konta, lub możesz przetransferować w pełni obsługę swojej domeny do o12.pl. W tym celu skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pomożemy Ci przeprowadzić taką operację.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta: bok@o12.pl.

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2020