Zaufali nam

SOS Wioski Dziecięce w Polsce

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Varnish Cache

Varnish to specjalny akcelerator dla stron www i aplikacji webowych, którego głównym zadaniem jest zwiększenie prędkości witryn oraz zmniejszenie obciążeń jakie generują na serwerze.

Varnish potrafi przyśpieszyć działanie strony nawet do 1000 razy w zależności od zastosowanej infrastruktury. Jest to więc niebywały wzrost wydajności, z którego mogą korzystać nasi Klienci.

Na wszystkich aktualnie uruchamianych kontach hostingowych platformy o12.pl Varnish Cache dostępny jest w standardzie bez dodatkowych opłat. Użytkownik może zdecydować o jego konfiguracji ustawiając niezależnie czas przechowywania w pamięci operacyjnej serwera danych strony dla plików statycznych (css, js, jpg itd...) i dynamicznych (np. wyniki działania skryptów php). Varnish może być także całkowicie wyłączony bezpośrednio w panelu administracyjnym konta hostingowego cPanel, co może być pomocne w procesie budowy strony WWW. W trybie produkcyjnym zalecamy jego ponowną aktywację.

Z kolei opcja HTTP Gun pozwala na ustawienie agresywnego cachowania i jego czasu dla konkretnych adresów URL naszej strony. Umożliwia to na taką konfigurację i optymalizację działania witryny, która pozwoli nie tylko znacznie podnieść jej wydajność, ale również może skutecznie zapobiegać ewentualnym przeciążeniom w okresie wzmożonego ruchy, np. w wyniku prowadzonej kampanii marketingowej.

Varnish Cache

Poza optymalizacją dotyczącą prędkości działania witryny Varnish niesie ze sobą także jeszcze jeden istotny z punktu widzenia bezpieczeństwa strony aspekt. Uodparnia ją w znaczny sposób na ataki typu DDoS. Dzieje się tak ponieważ serwer WWW jest w stanie obsłużyć więcej zapytań niż w sytuacji gdy Varnish nie jest dostępny lub jest wyłączony.

 

sprawdź nasz hosting

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl :: PROT Profesjonalne Technologie Sp. z o.o. 2003-2016