Zaufali nam

SOS Wioski Dziecięce w Polsce

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

U nas jesteś bezpieczny

website security

Ty też możesz chronić stronę i swoich Klientów. Sprawdź szczegóły.

Profesjonalna ochrona antyspamowa

SpamExpertsE-mail jest dziś najważniejszym środkiem komunikacji w świecie biznesu. Spam pozostaje jednak wciąż największym zagrożeniem dla produktywności i wydajności zasobów w komunikacji e-mail, co więcej to zjawisko wciąż się nasila.
 
Cyberprzestępcy są motywowani zyskiem, wyzwaniem, ideologią lub po prostu chęcią dowartościowania samych siebie. Dlatego właśnie skuteczny anty-spam i filtr wirusów pocztowych jest jedną z tych rzeczy, którą każda organizacja powinna posiadać.

Na o12.pl dzięki partnerstwu ze SpamExperts możemy dać naszym Klientom większy wybór i dostęp do najlepszych światowych rozwiązań z zakresu ochrony przed zagrożeniami płynącymi z sieci. Doskonale wiemy, że specyfika działalności każdego Klienta jest inna i może wymagać innych, niestandardowych rozwiązań.

Bez względu na to gdzie posiadasz swój serwer pocztowy, możesz skorzystać z naszej propozycji i aktywować zaawansowaną ochronę dla poczty przychodzącej, wychodzącej lub obu tych kierunków jednocześnie.

Poniższa tabela prezentuje cennik usług, w różnych okresach abonamentowych.

 poczta przychodzącapoczta wychodzącaprzychodząca i wychodząca
OPŁATY ZA OCHRONĘ JEDNEJ DOMENY (ceny netto)            
Abonament miesięczny4.99 zł3.99 zł8.49 zł
Abonament kwartalny14.97 zł11.97 zł25.47 zł
Abonament półroczny29.94 zł23.94 zł50.94 zł
Abonament roczny59.88 zł47.88 zł101.88 zł
 zamawiamzamawiamzamawiam

 

Ochrona zakłada tzw. fair-use dotyczące wykorzystania zasobów serwerów filtrujących pocztę, które wynosi 2,5 GB transferu / rok / domenę / w jedną stronę.

Poznaj więcej szczegółów

Zabezpiecz się lepiej przed spamem, wirusami, phishingiem i malware.
SpamExperts wykorzystuje inteligentne technologie pozwalające skutecznie "uczyć się" filtrom, po to aby eliminować przychodzące wiadomości o charakterze spamu, zanim jeszcze dotrą do Twojego serwera pocztowego.
 
Natychmiastowe wykrywanie ognisk nowego spamu i złośliwego oprogramowania.
Niezrównana inteligencja systemu jest bezpośrednim wynikiem cyklicznego przetwarzania milionów e-maili co drugi dzień. SpamExperts w sposób ciągły poprawia swoje algorytmy poprzez gromadzenie olbrzymich ilości danych i ich analizę, co pozwala wykrywać nowe wzorce i błyskawicznie identyfikować zagrożenia. Ta skumulowana inteligencja jest dzielona w czasie rzeczywistym ze wszystkimi użytkownikami SpamExperts na całym świecie, zapewniając natychmiastową ochronę przed nowymi zagrożeniami.
 
Zwiększona ciągłość dostępu do maili
Dodanie dodatkowej warstwy ochronnej na filtrze ruchu przychodzącego zapewnia ciągłość procesu dostaw poczty elektronicznej. Nawet gdy Twój docelowy serwer pocztowy jest w danej chwili nieosiągalny, SpamExperts kolejkuje wiadomości przychodzące, do których możesz się dostać z poziomu interfejsu administracyjnego.
 
Poprawa efektywności wykorzystania zasobów
Dzięki wykorzystaniu filtrów SpamExperts wydajność Twojego serwera pocztowego może znacząco wzrosnąć, ponieważ SpamExpert potrafi zaoszczędzić nawet do 80% zasobów związanych z Twoim serwerem poczty.

Ważniejsze cechy

Łatwość użycia
Uwolnij się od spamu i wirusów w 5 minut! Wystarczy, że po aktywacji usługi zmienisz rekord MX dla swojej domeny i to wszystko co jest potrzebne do ochrony przed przychodzącymi zagrożeniami e-mail. Filtry są optymalnie skonfigurowane i na bieżąco aktualizowane. Interwencja użytkownika w większości wypadków nie jest w ogóle wymagana, choć oczywiście wszystkie opcje sterowania są łatwo dostępne.

Jakość i skuteczność
Skuteczność SpamExperts jest bardzo wysoko oceniana na całym świecie. Filtry dla poczty przychodzącej zajmują wiodące w całej branży pozycje z prawie 100% skutecznością i dokładnością filtracji oraz bliskim zeru odsetkiem fałszywych alarmów.

Kwarantanna i Raportowanie
SpamExperts oferuje rozbudowane narzędzie do przeszukiwania logów, które zapewnia sprawdzenie statusu każdego e-maila, który przeszedł przez system. SE posiada zaawansowane opcje kwarantanny dostępne na różnych poziomach uprawnień. Dane dotyczące Kwarantanny można analizować za pośrednictwem internetu, poprzez IMAP, lub w okresowych raportach ochrony. Te z kolei mogą być przesyłane w postaci plików PDF lub w formacie HTML i zawierać podsumowanie dotyczące spamu i wirusów.

SpamExperts Raporty

Kolejka dostarczania
SpamExperts zapewnia kolejkowanie oraz dodaje dodatkowy poziom redundancji w sytuacji gdy serwer docelowy nie jest osiągalny. Maile z kolejki są wypychane do docelowego serwera pocztowego, kiedy tylko znów stanie się dostępny. Zapobiega to zagubieniu wiadomości lub odesłaniu jej do nadawcy. Wiadomości zgromadzone w kolejce są dla Ciebie dostępne nawet jeśli Twój serwer pocztowy nie działa. Możesz je swobodnie czytać za pośrednictwem interfejsu internetowego.

Administracja
Zarządzanie filtrami poczty przychodzącej jest niezwykle łatwe! Intuicyjny panel zarządzania dostępny w kilku językach (także w języku polskim) umożliwia wielopoziomowy dostęp do szeregu opcji, uprawnień, raportów, list czarnych, białych itd...

SpamExperts

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl :: PROT Profesjonalne Technologie Sp. z o.o. 2003-2016