Zaufali nam

SOS Wioski Dziecięce w Polsce

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Zbuduj piękną stronę WWW

Kreator Stron WWW, którego pokochasz za to co potrafi

Breezi jest aplikacją online, dzięki której w szybki i prosty sposób,  bez znajomości programowania i kodowania stron, możesz stworzyć piękną, zoptymalizowaną pod kątem urządzeń mobilnych, w pełni indywidualną witrynę internetową swojej firmy.

Przykłady stron stworzonych na Breezi...

 

 

 

Aby rozpocząć zaloguj się do aplikacji z poziomu cPanelu, wybierz bazowy projekt graficzny lub twórz stronę od podstaw.
Zostaniesz przekierowany do profesjonalnego edytora stron typu "drag and drop", a intuicyjny  edytor WYSIWYG umożliwi Ci pełną kontrolę nad projektem, układem oraz zawartością Twojej strony. Na bieżąco będziesz obserwować jak każda wprowadzana przez Ciebie zmiana ożywia i zmienia Twoją stronę.

Wszystkie dodawane przez Ciebie treści mogą być obudowywane nieustannie rozrastającą się biblioteką aplikacji, które również możesz umieścić poprzez przeciągniecie i upuszczenie w wybranym miejscu na stronie. To naprawdę proste. Aplikacje pozwalają wprowadzać dodatkowe finkcjonalności i rozmieszczać je tak jak chcesz chcesz, wykorzystując tekst, obrazy, wideo, galerie, formularze, kanały mediów społecznościowych, mapy, możliwości integracji z zewnętrznymi widżetami i wiele innych.

Możesz pozostać przy szablonie, który wybrałeś po zalogowaniu albo zmieniać go w dowolnym momencie pracy ze stroną. Możesz użyć opcji stylów i spersonalizować wygląd strony, a wydajny Layout Builder da Ci nieograniczone możliwości ingerencji w wygląd strony.
W odróżnieniu od innych kreatorów stron, posiadasz w pełni zarządzalną i elastyczną stronę www bez utraty prostoty jej obsługi. Co więcej nie jesteś ograniczony do masowo tworzonych szablonów stron, możesz stworzyć coś pięknego i niepowtarzalnego.

Korzyści:

Aby uruchomić lub bezpłatnie przetestować Kreator Breezi zaloguj się do cPanelu, odszukaj ikonkę "Breezi PRO" i kliknij na niej.

Zobacz w jak prosty sposób możesz samodzielnie wygenerować unikalny projekt graficzny dla swojej strony. 60 milionów kombinacji daje niesamowity efekt i to wszystko dosłownie w kilka chwil!


Jeśli będziesz potrzebować pomocy dział wsparcia producenta Breezi jest do Twojej dyspozycji. Wsparcie świadczone jest w języku angielskim.

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2018