<

Zaufali nam

SOS Wioski Dziecięce w Polsce

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

Narzędzia wspomagające pozycjonowanie

Podstawowym zadaniem SEO jest doprowadzenie do sytuacji, w której Twoja strona www znajduje się możliwie wysoko w wynikach wyszukiwania najpopularniejszych światowych wyszukiwarek.

Aby pomóc naszym Klientom w pozycjonowaniu ich witryn nawiązaliśmy współpracę z największym na świecie dostawcą narzędzi SEO. Dzięki temu dołączyliśmy do cPanelu zestaw narzędzi SEO Attracta, wykorzystywany dziś na świecie przez miliony witryn, z których teraz mogą skorzystać także Klienci platformy hostingowej o12.pl

Narzędzia SEO Attracta umożliwią w łatwy i szybki sposób wykonać wiele operacji z zakresu pozycjonowania stron, w skład których wchodzą między innymi:

Narzędzia SEO Attracta umożliwiają ponadto dostęp do bogatej kolekcji porad dotyczących pozycjonowania, w tym stworzonych przez Google w formie klipów wideo.

Samo rozpoczęcie pracy z narzędziami jest bardzo proste. Zaloguj się do panelu administracyjnego Twojego konta hostingowego (cPanel) i przejdź do sekcji SEO i Marketing.
Kliknięcie w jedną z dostępnych ikon przeniesie Cię do zestawu bezpłatnych narzędzi SEO udostępnianych przez Attractę.

Narzędzia Atracta są najłatwiejszym sposobem do stworzenia i przesłania aktualnych map witryn, a także do wyszukiwania i naprawiania krytycznych błędów SEO na stronie, które pogarszają pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiwania, takich jak niedziałające linki czy niepoprawne meta tagi na stronie.

One Click Sitemap - to narzędzie generuje automatycznie poprawnie sformatowaną mapę XML Twojej witryny, przesyła ją bezpośrednio do katalogów Google, Bing, Yahoo! oraz Ask. Attracta gwarantuje, że każda z wymienionych wyszukiwarek będzie w posiadaniu informacji o każdej (pod)stronie na Twojej witrynie, włącznie ze stronami, które nie mogą być znalezione podczas normalnego procesu wyszukiwania. Wszystko za pomocą jednego kliknięcia, bez konieczności czekania na znalezienie Twoich treści pośród milionów stron rywalizujących o uwagę wyszukiwarek. Zgłoszenie mapy strony jest doskonałym sposobem na pełniejsze i szybsze indeksowanie zawartości witryny przez wyszukiwarki, co według Google jest czymś, co każdy właściciel strony powinien zrobić.

W zestawie narzędzi SEO Atracta znajdziesz również narzędzia do budowania bazy linków (Link Building). Ta funkcja umożliwi ci w prosty sposób utworzyć linki zewnętrzne do Twojej witryny poprzez umieszczenie informacji na jej temat np. w katalogu Attracta Business Directory. Im więcej linków zewnętrznych, tym strona staje się popularniejsza i atrakcyjniejsza "w oczach" wyszukiwarek.

Narzędzie "Google Blacklist Check" pozwala sprawdzić czy Twoja witryna nie została oflagowana przez Google jako zawierająca lub propagująca niebezpieczne oprogramowanie. Dodanie adresu Twojej witryny do tzw. Blacklist (Czarnej listy) powoduje zablokowanie na niej znacznej części ruchu, co może skutkować dotkliwymi stratami. (Większość z właścicieli około miliona stron znajdujących się na tej liście nie wie, że jest na niej umieszczona. To narzędzie umożliwi Ci sprawdzenie i kontrolowanie tego.)

Zobacz jak używać Attracty w cPanelu

Wsparcie

Attracta zapewnia wszystkim klientom korzystającym z ich narzędzi SEO wsparcie. Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania dotyczące Attracta możesz skontaktować się z dostawcą w następujący sposób:
- kliknij w ikonę SEO Tools w Twoim panelu administracyjnym aby przejść do strony Attracta, a następnie kliknij na linku Help w prawym górnym rogu strony
- możesz także wysłać e-mail bezpośredni na adres support@attracta.com
Wsparcie świadczone jest przez Attractę w języku angielskim.

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2020