<

Zaufali nam

SOS Wioski Dziecięce w Polsce

Masz problem z wyborem?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, podpowie Ci optymalne rozwiązanie.

Masz pytania?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Co na Wiedzodajni?

Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
Jak dodać pasek z informacją o ciasteczkach
 

SiteLock - Podgląd

SiteLock dostępny jest w kilku językach w tym także w języku polskim. Dzięki temu każdy jest w stanie zarządzać tą usługą i czerpać z niej cenne informacje na temat stanu monitorowanej witryny. Kokpit usługi, do którego masz dostęp w dowolnym momencie, umożliwia Ci wgląd do szczegółów prowadzonego monitoringu. Poniżej screen prezentujący podsumowanie aktualnego stanu witryny.

Jeśli będą interesowały Cię detale związane z poszczególnym obszarem skanowania np. testy typu SQL Injection możesz przejść do szczegółów wyników tego skanera.

To z czego większość użytkowników SiteLock korzysta, to możliwość publikacji na monitorowanej stronie specjalnej pieczęci zaufania, dzięki której Klienci odwiedzający Twoją stronę będą poinformowani o tym, że jest ona bezpieczna. Ty i Twoja witryna stajecie się w ten sposó bardziej wiarygodni. W kokpicie usługi w bardzo prosty sposób wygenerujesz pieczęć, której kod wystarczy wstawić do źrodła własnej strony tam gdzie chcesz opublikować plakietkę. Pieczęć możesz wygenerować w kilku różnych językach, także w języku polskim.

 

Wzbudzaj zaufanie do własnego biznesu. Chroń go i swoich Klientów najlepiej jak potrafisz!

Oto orzykład jak może prezentować się pieczęć na Twojej stronie

website security

Zamów usługę SiteLock już teraz

Hosting

Rejestracja domen

Tworzymy strony WWW

Firma

Platforma hostingowa o12.pl . 2003-2020